Sukuhaarojen Oltermannit 2014 alkaen

 

Eero Heimolinna, pj, siht.

eero.heimolinna@gmail.com

Ottilia

Anita Mendelin

anita.mendelin@pp.inet.fi

 

Emil

Pia Ala-Koppala

pia.ala-koppala@kolumbus.fi

 

Ferdinand

Risto Linnapuomi

risto.linnapuomi@kansallisgalleria.fi

 

Emil

Juha Hiekkala

juha.hiekkala@kolumbus.fi

 

Ferdinand

Elina Kukkonen

e.j.kukkonen@gmail.com

Emil

Veli-Pekka Helander

helander.veli-pekka@kolumbus.fi

 

Karl

Kimmo Seppänen

kimmo.seppanen@outlook.com

 

 

Louise

 

Anna-Kaisa Vanne

anvanne@welho.com

Karl

Mikaela Gröndahl (varalla)

mikaela.grondahl@pp.inet.fi

 

Ferdinand

Veikko Vanne

veikko.vanne@elisanet.fi

 

Karl

 

 

Sukuseuran taloudenhoitajana toimii Eija-Liisa Linnapuomi-Kanerva, eija-liisa@linnapuomi.fi